بنر هدر تخفیفات بنر هدر تخفیفات
  • ۵۸۲ بازدید
  • زمان مطالعه: ۲ دقیقه
  • ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ ۱۸:۰۳

سورفیس Go 3: اطلاعات جدیدی دربازه دستگاه هیبریدی جدید مایکروسافت فاش شد.

سورفیس Go 3:  اطلاعات جدیدی دربازه دستگاه هیبریدی جدید مایکروسافت فاش شد.

کمپانی مایکروسافت اماده رونمایی از نسل سوم سورفیس Go می شود. در این درز اطلاعات جدید مشخصات فنی و تصاویر جدیدتری مشخص شده است.این دستگاه با پردازنده از سری Amber Lake طراحی شده است و نسبت به نسل قبل قابل حمل تر شده است .

شرکت اپل به طور رسمی از آخرین نسل ایپدهای خود رو نمایی کرد که به این معنی که ممکن است وقت خوبی باشد که مایکروسافت برای پاسخ به این رویداد از سورفیس جدید خود رونمایی کند. در میان این محصولات جانشین سورفیس Go2 تصور می شود باشد.

این اطلاعات بوسیله Roland Quandt در وبلاگ WinFuture اورده شده است که این شخص توانسته بود این اطلاعات را از سایت خورده فروشی در تایلند بدست بیاورد، شخص نویسنده تاکید دارد که عکس های مربوط به این دستگاه را قبل از پاک شدن ذخیره کرده است.

بر اساس این اطلاعات سورفیس Go3 دارای رم، حافظه، دوربین، درگاههای ارتباطی، اسپیکر و صفحه نمایشگر ( با رزولوشین فول اچ دی) مشابه با نسل قبل خود است. هرچند مدل های جدید حق انتخاب بین پردازنده های Intel Pentium Gold 6500Y و Core i3-10100Y را برای ما قائل می شوند، که البته این پردازنده ها یک ارتقا بسیار ضعیف نسبت به پردازنده های نسل قبل Gold 4425Y or Core m3-8100Y هستند. 

بر اساس تصاویر درز کرده، این محصول دارای پورت های یکسان با نسل قبل است.

نسل جدید سورفیس Go دارای ابعاد یکسان با نسل قبل خود است البته این نسل جدید دارای وزن 640 گرمی است که نسب به نسل قبل 110 گرم سبک‌تر شده اند. این خورده فروش تایلندی قیمت این دستگاه را 380 یورو لیست کرده بود. بنابراین مایکروسافت یک ارتقا منطقی برای این سری از سرفیس های خود انجام داده است که قدرت و سرعت آن را افزایش می دهد. کسانی که این دستگاه را خریداری می کنند از یک ویندوز 11 خارج جعبه و اکانت 1 ماه مایکروسافت 365 بهره‌مند می شوند.


دیدگاه های کاربران
دیدگاه شما
مشاهده بیشتر