بنر هدر تخفیفات بنر هدر تخفیفات
  • ۵۲۳ بازدید
  • زمان مطالعه: ۳ دقیقه
  • ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ ۱۷:۴۱

تعویق عرضه گلکسی S22 سامسونگ تا اوایل فوریه

تعویق عرضه گلکسی S22 سامسونگ تا اوایل فوریه

سری سامسونگ گلکسی S22 قرار است در اوایل سال 2022 عرضه شود. در حالی که تاریخ دقیق هنوز مشخص نیست، گزارش جدیدی از SamMobile ادعا می‌کند که اطلاعاتی در اختیار دارد که رویداد معرفی اوایل فوریه را برای این سری پرچمدار تأیید می‌کند. اخبار SamMobile همچنین با ادعای Jon Prosser مشاور اطلاعاتی مبنی بر اینکه پیش‌فروش‌های سری Galaxy S22 در هفته دوم فوریه منتشر می‌شوند، همزمان است.
 
با این حال منبع آگاه @IceUniverse می‌گوید که Galaxy S22 ممکن است در اوایل ژانویه عرضه شود. بر اساس سوابق قابل اعتماد  @IceUniverse، اثبات نادرستی این ادعا بدون منبع قابل اعتماد دیگری آسان نیست. همچنین شایان ذکر است که با توجه به کمبود مداوم تراشه‌های جهانی، بعید است که پرچمداران سامسونگ در ژانویه سال آینده عرضه شوند.
 
یکی دیگر از دلایل آشکارتر این تأخیر، همانطور که قبلاً هم به آن اشاره شده می‌تواند تمایل سامسونگ برای جلب توجه بیشتر گلکسی S21 FE و تحت الشعاع قرار نگرفتن سری جذاب گلکسی S22 باشد. گوشی  Galaxy S21 FEقبلاً قرار بود در ماه نوامبر عرضه شود، اما تاریخ آن به ژانویه منتقل شد.
بر اساس اطلاعات فاش شده قبلی گلکسی S22 ، این سری از گوشی‌های هوشمند به احتمال زیاد به جای طراحی مجدد کامل، یک تحول نسبت به گلکسی S21خواهد بود. تنها گلکسی S22 اولترا می‌تواند از نظر دوربین شاهد ارتقای بزرگی باشد، انتظار می‌رود که دارای دوربین 108 مگاپیکسلی با طراحی P شکل باشد. دوربین گلکسی S22 ULTRA همچنین می‌تواند از مشارکت سامسونگ و سازنده دوربین Olympus بهره ببرد و در نتیجه پردازش رنگ و پردازش تصویر بهتری داشته باشد. همینطور Galaxy S22 ULTRA می‌تواند دارای یک اسلات اختصاصی S-Pen باشد که یاد‌آور سری نوت است.


دیدگاه های کاربران
دیدگاه شما
مشاهده بیشتر