هر آنچه در مورد Diablo 4 می دانیم

  • زمان مطالعه: ۵ دقیقه
  • نویسنده : گروه تولید محتوای تاپ رایان
  • یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰
  • ۹۶ بازدید
  • لینک محصول
هر آنچه در مورد Diablo 4 می دانیم

پس از ناراحتی طرفداران در BlizzCon 2018 با معرفی Diablo Immortal، بلیزارد برای نمایش Diablo 4 به BlizzCon 2019 آمد. از آن زمان، ما شاهد چند تریلر، چند موضوع مفهومی و چند دموی گیم پلی طولانی بوده ایمحالاBlizzCon 2021  اطلاعات بیشتری از جمله یک کلاس جدید ارائه کرد، با این حال ما هنوز منتظر برخی جزئیات کلیدی در مورد بازی هستیم. هنوز تاریخ انتشار رسمی مشخص نشده است و بلیزارد گفته است که عنوان جدید قبل از عرضه به بازار به زمان زیادی برای توسعه نیاز دارد.

اگرچه ممکن این بازی به این زودی ها عرضه نشود، اما ما چیزهای زیادی در مورد Diablo 4 می‌دانیم. 

تاریخ انتشار

در BlizzCon 2021، تنها بیانیه رسمی در مورد زمان عرضه Diablo 4 به بازار این بود که امسال عرضه نخواهد شد. از آن زمان تا کنون، تنها خبرهای بد از بلیزارد در رابطه با انتشار بازی منتشر شده است. در حالی که ما در ابتدا حدس می زدیم که این بازی می تواند در سال 2022 عرضه شود. در ماه نوامبر، خبر رسید که Diablo 4 رسماً به تعویق افتاده است، اما هنوز هیچ چارچوب زمانی برای عرضه بازی مشخص نشده است. با این حال، بیانیه رسمی قبل از دریافت تاریخ انتشار رسمی باعث می‌شود ما و بسیاری دیگر مطمئن باشیم که این بازی سال 2022 عرضه نخواهد شد.

در بیانیه رسمی بلیزارد در مورد تاخیرهای Diablo 4 و Overwatch 2 آمده است: «اینها دو مورد از مورد انتظارترین عناوین صنعت گیم هستند و تیم های ما در سه ماهه اخیر گام های بزرگی در جهت تکمیل این بازی ها برداشته اند، اما ما معتقدیم که به تیم ها زمان اضافه ای برای تکمیل تولید دهیم تا به این اطمینان برسیم که این بازی ها برای سالیان طولانی می توانند باعث خوشحالی وسرگرمی شما شوند.

در حال حاضر، می‌دانیم که می‌توانیم منتظر انتشار Diablo 4 بر روی رایانه‌های شخصی، PS4 و Xbox One باشیم. حالا که اخباری مبنی بر اینکه این بازی در سال های آینده عرضه می شود، می توان فرض کرد که از این بازی نسخه PS5 و Xbox Series X نیز منتشر خواهد شد. Diablo 3 قابلیت اجرا روی نینتندو سوییچ را نیز داشت، اما مشخص نیست که آیا این عنوان جدید می‌تواند روی آن سخت‌افزار اجرا شود یا خیر.

اولین چیزی که از Diablo 4 دریافت کردیم تریلر رسمی آن در سال 2019 بود. با این حال هنوز اطلاعات زیادی در مورد داستان در دست نیست. به نظر می رسد «لیلیت» بازگشته است، اگرچه ما مطمئن نیستیم که نقش او دقیقا چه خواهد بود. شکی وجود ندارد که او یکی از کاراکترهای اصلی خواهد بود، اما اینکه او نقش مهمی در داستان دارد یا نه مشخص نیست. همچنین می‌دانیم که بازی سال‌ها پس از Diablo 3 اتفاق می‌افتد و تمرکز بیشتری روی دنیای Sanctuary و افراد آن خواهد داشت.

پناهگاه پنج منطقه برای کاوش خواهد داشت، از جمله قله های شکسته، استپ های خشک، هوازار، اسکاسلن و کهجستان. هر کدام یک نوع محیط متفاوتی دارند که به ترتیب شامل برف، بیابان، باتلاق، ساحل و خرابه می شود.

بخش چند نفره 

بلیزارد قاطعانه معتقد است که Diablo 4 علیرغم اینکه به شدت به یک قالب همیشه آنلاین است، یک MMORPG نیست. شما بازیکنان دیگری را خواهید یافت که در شهرها حضور دارند و در سراسر جهان باز بازی در حال پیاده روی هستند، اما بخش های کلیدی - مانند سیاه چال ها و ماموریت های نمونه - فقط توسط شما قابل انجام خواهد بود. ما هنوز هیچ جزئیاتی در مورد کراس پلی نمی دانیم، اما بلیزارد تایید کرده است که همکاری آنلاین و محلی اولویت های بازی هستند. هنگام بازی آنلاین، سختی دشمن بر اساس سطح تیم شما مقیاس می شود. و امید این است که این به شما اجازه دهد بدون در نظر گرفتن سطح آنها با دوستان خود بازی کنید.

همان‌طور که گفته شد، هم‌پیمانی شدن با بازیکنان دیگر در هنگام مقابله با برخی از رویدادهای جهان باز که شامل باس‌های عظیم و انبوهی از دشمنان است، بسیار مهم خواهد بود و مواجهه با آن ها به تنهایی یک تاکتیک احمقانه است.

Diablo 4 دارای پنج کلاس قابل بازی خواهد بود که چهار مورد از آنها قبلاً اعلام شده است Barbarian، Sorceress، Rogue وDruid که قبلا علام شده. بلیزارد فیلم گیم‌پلی گسترده‌ای از هر چهار بازی را به اشتراک گذاشته است که بازگشتی به تاریکی و گرافیک غم‌انگیز Diablo 2 را به نمایش می‌گذارد.

حالا باید منتظر بود و دید که این بازی در چه تاریخی و با چه امکانات جدیدی عرضه خواهد شد.