لپ تاپ MSI مدل Z16 نسخه limited با صفحه نمایشگر 165 هرتزی و مینی LED ارائه گردید.

  • زمان مطالعه: ۲ دقیقه
  • نویسنده : گروه تولید محتوای تاپ رایان
  • شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
  • ۶۲ بازدید
  • لینک محصول
لپ تاپ MSI مدل Z16 نسخه limited با صفحه نمایشگر 165 هرتزی و مینی LED ارائه گردید.

limited هیروشی فوجی وار دارای صفحه نمایشگر AUO AmLED از جنس mini LED با روشنایی 1000 نیت و رفرش ریت 165 هرتزی است.

شرکت MSI از نسخه جدید Z16 که نسخه اصلی این لپ تاپ در ماه می عرضه گریده بود این مدل جدید با رفرش ریت بیشتر معرفی کرد. MSI برای طراحی این لپ تاپ با کمپانی AU و هیروشی فوجی که یک طراح و موسیقیدان ژاپنی است همکاری کرده است. جای تعجب ندارد که مدل جدید Z16 مشابه مدل اصلی خود است فقط بدنه کمی تیره تر و آرم پشت درب لپ تاپ بزرگتر شده است.

از این جهت، این مدل لپ تاپ با پردازنده Core i9-11900H یک پردازنده 8 هسته بر اساس نسل H45 سری تایگر لیک است. این لپ تاپ همچنین از گرافیک  NVIDIA GeForce RTX 3060 با حافظه 6 گیگابایت از نوع GDDR6 و از یک باطری 90 واتی بهره مند می شوند. 

نسخه جدید این لپ تاپ دارای صفحه نمایشگر بهتری نسب به نسخه اصلی خود است. نسخه اصلی این لپ تاپ صفحه نمایشگر آن 16 اینچ و رزولوشین QHD با نمایشگر 120 هرتزی در مقابل  نسخه هیروشی فوجی وار از نوع AUO Adaptive mini LED (AmLED) است. 

به طور وِیژه این نسخه جدید به خاطر استفاده شدن از mini LED تا 1000 نیت روشنایی داشته باشد.این لپ تاپ برند MSI معدود لپ تاپ هایی است دارای گواهی نامه HDR 1000 برخوردار شده است. 

متاسفانه کمپانی MSI فقط 3000 عدد از این لپ تاپ عرضه می کند. این کمپانی فروش خود از ماه آینده شروع میکند اما از قبل MSI در داخل سایت خود لیست کرده است.