ردمی G 2021: اطلاعات بیشتری از لپ تاپ گیمینگی شیائومی بوسیله کمپانی اعلام شد.

  • زمان مطالعه: ۲ دقیقه
  • نویسنده : گروه تولید محتوای تاپ رایان
  • یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
  • ۸۵ بازدید
  • لینک محصول
ردمی G 2021: اطلاعات بیشتری از لپ تاپ گیمینگی شیائومی بوسیله کمپانی اعلام شد.

شیائومی دومین نسل سری G ردمی قرار است رونمایی کند. ردمی G021 در تاریخ 22 سپتامبر قرار است عرضه گردد برای همین این کمپانی اطلاعات جدید درباره سخت افزار، سیستم خنک کننده و صحه نمایشگر این لپ تاپ شیائومی بوسیله با یک سری تیزر منتشر کرده است.

شیائومی در حال تسخیر بازار لپ تاپ های که مخصوص بازی هستند. این هدف کمپانی با جانشین کردن این مدل با مدل گذشته خود در تاریخ 22 سپتامبر محقق می شود. شیائومی بوسیله چندین تیزر اطلاعاتی درباه این جانشین فاش کرد.

بوسیله این تیزرها معلوم شد که شیائومی از سیستم خنک کننده Hurricane Cooling 3.0. استفاده کرده است که دارای دو فن 12 ولت به 5 لوله مسی که این سیستم خنک کننده داری 4 محل خروج هوا است که از قرار معلوم شیائومی سیستم خنک کننده این لپ تاپ جدی گرفته است. البته برای این سیستم سخت افزاری با پردازنده این لپ تاپ AMD Ryzen 7 5800H و گرافیک این دستگاه GeForce RTX 3060 نیازمند به یک سیستم خنک کننده است.

شیائومی در ضمن افشا کرد که این لپ تاپ دارای صفحه نمایشگر 16.1 اینچی با رفرش ریت 144 هرتزی است که مشابه با نمونه پارسال خود است. اگر این شباهات یک نشانه بگیریم باید رزولوشن مانند مدل پارسال فول اچ دی باشد.