بنر هدر تخفیفات بنر هدر تخفیفات
  • ۱,۳۴۶ بازدید
  • زمان مطالعه: ۴ دقیقه
  • ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۱۵:۲۲

Apple AirPods 3 دارای طراحی AirPods Pro نسل اول است

Apple AirPods 3 دارای طراحی AirPods Pro نسل اول است


ایرپاد اپل از محبوب ترین و باکیفیت ترین هندزفری های بی سیم بازار به شمار می آیند که در نسخه های مختلف به بازار عرضه شدند. AirPods Pro نسخه حرفه ای و جدیدتر ایرپادهای شرکت اپل است که با ابعاد کوچکتر نسبت به نسخه های نرمال به بازار عرضه شد. اخباری که جدیدا از AirPods Pro به گوش می رسد، حاکی از ارائه AirPods Pro 3 با همان طراحی AirPods Pro نسخه اول است. 

گزارش های مربوط به ماه اکتبر حاکی از آن بود که جانشین AirPods نسل دوم معمولی اپل از طراحی مشابه AirPods Pro اما با کیفیت بالاتر برخوردار خواهد بود. البته این نسخه بدون قابلیت حذف صدای پس زمینه فعال عرضه می شود. اکنون رسانه خبری فناوری کره جنوبی The Elec این ادعاها را تایید می کند و پیشنهاد می دهد AirPods بعدی در نیمه اول سال 2021 عرضه شود.

بر اساس اطلاعات industry insider، AirPods نسل 3 از همان طراحی AirPods Pro فعلی با تراشه H1 اپل (قرار گرفته در سیستم جدید محفظه بسته (SiP) ) برخوردار است. شایعه جدید حاکی از آن است که AirPods جدید در هنگام عرضه 20 درصد ارزان تر از قیمت تقاضای 249 دلاری AirPods Pro نسخه اول است که قیمت نهایی آن را به حدود 200 دلار می رساند.

گزارش شده است که بررسی های کنترل کیفی برای قابلیت SiP جدید AirPods قبل از پایان سال جاری آغاز می شود، در حالی که انتظار می رود تولید ایرپاد پرو نسل سوم در اوایل سال 2021 میلادی آغاز شود. شایعات گذشته همچنین حاکی از تکرار طراحی AirPods Pro در نسخه بعدی است که دارای پایه های کوچک تر و قاب فشرده تر است.


رفرنس: thelec
دیدگاه های کاربران
دیدگاه شما
مشاهده بیشتر