تخفیف بالای هدر تخفیف بالای هدر
فیلترهای اعمال شده حذف فیلترها

هارد اکسترنال رومیزی (دسکتاپ)

مرتب سازی
Adata HM800 4TB External Hard Drive
۷,۰۰۰,۰۰۰۸%
۶,۴۸۹,۰۰۰ تومان
۴۶ کالا

هارد اکسترنال رومیزی (دسکتاپ)

خرید هارد اکسترنال رومیزی (Desktop)

هارد اکسترنال به طور کلی در دو نوع تولید و به بازار عرضه می‌شود. نوع اول هارد اکسترنال قابل حمل است که در انواع معمولی و ضد ضربه وجود دارد. نوع دوم هارد اکسترنال رومیزی است که برای قرار گرفتن در یک مکان ثابت طراحی شده است. تفاوت اساسی این دو نوع هارد اکسترنال، جدا از قابل حمل بودن یا نبودنشان، در نوع منبع تغذیه است. هارد اکسترنال رومیزی معمولا برای تامین برق از یک آداپتور جداگانه استفاده می‌کند که همین باعث غیرقابل حمل شدن آن می‌شود. هارد اکسترنال رومیزی به خاطر نوع طراحی معمولا ظرفیت حافظه بیشتری نسبت به هارد اکسترنال معمولی دارد. اگر قصد خرید هارد اکسترنال دارید، با این مطلب همراه باشید.

برای مشاهده محصولات هارد اکسترنال 2 ترابایت بر روی آن کلیک کنید .

هارد اکسترنال رومیزی مناسب چه کسانی است؟

هارد اکسترنال رومیزی به خاطر نوع طراحی و ظرفیت بیشتر مناسب افرادی است که یک حافظه ذخیره سازی قابل جداسازی با ظرفیت بالا برای استفاده به عنوان آرشیو نیاز دارند. هارد اکسترنال رومیزی را می‌توان به عنوان یک حافظه ذخیره‌سازی اکسترنال با قابلیت اعتماد بالا است که از بهترین گزینه‌ها برای استفاده به عنوان آرشیو با حجم متوسط است.

خرید هارد اکسترنال رومیزی از تاپ رایان

تاپ رایان به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی لپ تاپ و قطعات کامپیوتر، اقدام به عرضه انواع مدل‌های هارد اکسترنال رومیزی کرده است. با استفاده از دسته‌بندی اختصاصی هارد اکسترنال رومیزی می‌توانید تمام مدل‌های موجود را مشاهده و هارد اکسترنال رومیزی مورد نظرتان را انتخاب کنید. 

مشاهده بیشتر

پرسش و پاسخ (۱)

عکاسی مارال (۲۳ بهمن ۱۴۰۱)
۴

برای آتلیه به یک فضای ذخیره حجم بالا نیاز داشتیم یه وسترن ۸. ترای رومیزی خریدیم خیلی همه‌چی راحت شده

ارسال پاسخ
دیدگاه شما
مشاهده بیشتر