تخفیف بالای هدر تخفیف بالای هدر
فیلترهای اعمال شده حذف فیلترها

رم لپ تاپ 4 گیگابایت

مرتب سازی
۱۴ کالا

رم لپ تاپ 4 گیگابایت

رم لپ تاپ 4 گیگابایت (رم 4 گیگ لپ تاپ)

رم 4 گیگابایت لپ تاپ برای افرادی مناسب است که می‌خواهند میزان رم لپ تاپ فعلی خود را ارتقا دهند. اگر لپ تاپ شما در حال حاضر یک ماژول رم 4 گیگابایت دارد، می‌توانید با خریدن یک رو 4 گیگابایت لپ تاپ دیگر با مشخصات یکسان با رم قبلی مقدار آن را دوبرابر کنید. اگر لپ تاپ شما در حال حاضر 4 گیگابایت رم دو گانه دارد، می‌توانید با جایگزین کردن ماژول‌های قبلی با ماژول رم 4 گیگابایت لپ تاپ، جا را برای اضافه کردن یک ماژول 4 گیگابایت جدید و ارتقا رم لپ تاپ باز کنید. در این مطلب از تاپ رایان قصد داریم در مورد رم لپ تاپ 4 گیگابایت صحبت کنیم.

خرید رم لپ تاپ 4 گیگابایت از تاپ رایان

در این صفحه از فروشگاه اینترنتی تاپ رایان می‌توانید تمامی مدل‌های رم 4 گیگابایت لپ تاپ را مشاهده و قیمت‌ مدل‌های مختلف را مقایسه کنید. با استفاده از فیلترها می‌توانید رم 4 گیگابایت لپ تاپ را انتخاب و بهترین مدل منطبق را خریداری کنید. در تاپ رایان محدود به برند خاصی نیستید و می‌توانید با یک نگاه تمام مدل‌های موجود در بازار را مشاهده کنید. اگر در خرید رم 4 گیگابایت لپ تاپ دچار تردید هستید می‌توانید از خدمات مشاوره تخصصی فروشگاه اینترنتی تاپ رایان استفاده کنید.

سخن پایانی

اگر قصد ارتقا لپ تاپ فعلی خود را دارید، به راحتی می‌توانید با خرید رم لپ تاپ 4 گیگابایتی این کار را انجام دهید. ابتدا باید مشخصات رم فعلی را پیدا کنید و یک ماژول رم منطبق با آن خریداری کنید. بسته به مدل و وضعیت لپ تاپ، می‌توانید رم قبلی را بیشتر کنید یا با جایگزین کردن ماژول‌های قبلی با ماژول جدید، جا را برای ارتقا بیشتر باز کنید.

مشاهده بیشتر

پرسش و پاسخ (۵)

محمد کاشانی (۲۹ خرداد ۱۴۰۲)
۵

رم لپ تاپ 4 گیگابایت با قیمتی که داره برای ارتقا خیلی به صرفه میشه

ارسال پاسخ
لعیا کاویانی (۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲)
۵

لپ تاپ من 4 گیگ رم داره، میشه یه رم 4 گیگ لپ تاپ براش بخرم و ارتقاش بدم؟

ارسال پاسخ
پاسخ اپراتور (۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲)
سلام دوست عزیز،
اگر مدل لپ تاپتون رو بگید می‌تونیم دقیق‌تر راهنمایی کنیم.
لعیا کاویانی (۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲)
لپ تاپ من دل مدل N5010 هست با سی پی یو i3
پاسخ اوپراتور (۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲)
لپ تاپ شما از رم DDR3 پشتیبانی می‌کنه. باید چک کنید که اگر هر دو اسلات رم پر هستند یا نه. اگر یکی با یک رم 4 پر هست می‌تونید رم مشابه اون رو بخرید و رم لپ تاپ رو تا 8 گیگابایت ارتقا بدید.
دیدگاه شما
مشاهده بیشتر