تحویل اکسپرس (تهران)

  • زمان مطالعه: ۵ دقیقه
  • نویسنده : تاپ رایان
  • پنج شنبه 9 اردیبهشت 1400
  • 0 بازدید


سرویس تحویل اکسپرس
در این سرویس، پس از ثبت سفارش و خرید از سمت مشتری، ابتدا سفارش پردازش می‌شود و پس از تایید سریعا به بخش ارسال سفارشات تحویل داده شده و بلافاصله کالای مورد نظر به پیک برای سفارشات داخل تهران تحویل داده می‌شود تا مشتری در سریع‌ترین زمان کالای خود را دریافت کند.

مدت زمان ارسال کالا
تحویل اکسپرس در تهران به این صورت است که کالای مورد نظر حداکثر تا پایان ساعت اداری به دست مشتری می‌رسد. در ضمن هزینه ارسال به حجم کالا، نوع ارسال و مسافت بستگی داشته و طبق تعرفه‌های مصوب متفاوت می‌باشد.

* نکته : مشتریان شهر تهران در صورتی که برای تحویل گرفتن کالای خود عجله‌ای نداشته باشند مرسوله آن‌ها از طریق پست هم قابل ارسال می‌باشد.

* دقت داشته باشید که مجموعه تاپ رایان یه فروشگاه آنلاین بوده و تحویل حضوری ندارد


تحویل سفارشات برای حومه و خارج از تهران (شهرستان‌ها) چگونه انجام می‌شود؟
مجموعه تاپ رایان تا به امروز سرویس تحویل اکسپرس را فقط برای شهر تهران راه‌اندازی کرده و بسیار قابل پیش‌بینی است که این سرویس در آینده‌ای نه چندان دور برای مشتریان حومه و خارج از تهران نیز راه‌اندازی خواهد شد.
البته که مشتریان این حوزه نباید نگران باشند چون سفارش آن‌ها نیز در سریع‌ترین زمان ممکن به دستشان خواهد رسید، به این صورت که کالای خریداری شده در همان روز و تا آخر وقت اداری پردازش شده و به روش‌های زیر به دست مشتری می‌رسد :

     - پست پیشتاز (سراسر کشور) : با توجه به پوشش سراسری شبکه ملی پست، این شیوه به مشتریان توصیه می‌شود. که بر اساس وزن تقریبی محصول خریداری شده و تعرفه‌های پستی، مبلغ آن در سایت گنجانده شده است. در این روش کالای مورد نظر حداکثر تا 48 ساعت پس از تایید، به دست مشتری می‌رسد. با توجه به پوشش سراسری شبکه ملی پست این شیوه به مشتریان توصیه می شود بر اساس وزن تقریبی محصول خریداری شده و تعرفه های پستی مبلغ در سایت گنجانده شده است.

     - تیپاکس : در این روش کالای مورد نظر حداکثر تا 72 ساعت پس از تایید، به دست مشتری می‌رسد. البته که ابتدا به مراکز استان و شهرهایی که دارای دفاتر تیپاکس هستند تحویل داده شده و سپس از طریق مامور تیپاکس به دست مشتری می‌رسد.

     - باربری : در صورتی که سفارش مشتری به لحاظ ابعاد و حجم، بزرگ بوده و یا وزن سنگینی داشته باشد ارسال کالا از طریق باربری‌های مجاز انجام خواهد شد که تحویل سفارش با توجه به محدوده جغرافیایی ممکن است 48 تا 72 ساعت پس از تایید سفارش، به مشتری برسد.

     - پایانه : برخی کالاها به درخواست خود مشتری که تاکید دارد سریع‌تر کالای خود را تحویل بگیرد از طریق پایانه‌های اتوبوس و ترمینال ارسال می‌شوند که تحویل آن بستگی به زمان حرکت اتوبوس دارد.* نکته : دقت داشته باشید که تحویل کالای خریداری شده فقط به کاربر عضو شده در سایت تاپ رایان و با ارائه اصل کارت ملی امکان پذیر خواهد بود. در صورتی که کالای خریداری شده متعلق به شخص ثالث می‌باشد و قرار است به او هدیه شود لطفا پس از ثبت سفارش با کارشناسان فروش تماس حاصل کرده و اطلاع رسانی کنید.

با توجه به اینکه مشتریان حساسیت خاصی برای نحوه ارسال سفارشات خود دارند مجموعه تاپ رایان بر این بوده که تجربه لذت بخشی از خرید اینترنتی را به مشتری خود تقدیم کند به همین خاطر این حساسیت مشتری حتما در روش‌های ارسال مرسوله لحاظ شده است.