گیف عید تا عید گیف عید تا عید
  • ۰ بازدید
  • زمان مطالعه: ۶ دقیقه
  • ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ ۱۰:۲۹

ارسال به کل کشور

سرویس پیک فوری ( ویژه شهر تهران )
در این سرویس، پس از ثبت سفارش و خرید از سمت مشتری، ابتدا سفارش پردازش می‌شود و پس از تایید سریعا به بخش ارسال سفارشات تحویل داده می‌شود تا مشتری در سریع‌ترین زمان کالای خود را دریافت کند.

     - هزینه ارسال نسبت به موقعیت مکانی مشتری متفاوت است ( طبق تعرفه پیک شهرداری تعیین می‌شود )

     - این سرویس زمانی قابل استفاده است که کالای سفارش داده شده در انبار تاپ رایان موجود باشد.

 

سرویس تحویل اکسپرس ( ویژه شهر تهران )
در این سرویس، کالای سفارش داده شده حداکثر تا 48 ساعت به دست مشتری می‌رسد.

* نکته : مشتریان شهر تهران در صورتی که برای تحویل گرفتن کالای خود عجله‌ای نداشته باشند مرسوله آن‌ها از طریق پست هم قابل ارسال می‌باشد.

* دقت داشته باشید که مجموعه تاپ رایان یک فروشگاه آنلاین است که فروش حضوری ندارد.


تحویل سفارشات برای حومه و خارج از تهران (شهرستان‌ها) چگونه انجام می‌شود؟
مجموعه تاپ رایان تا به امروز سرویس تحویل اکسپرس را فقط برای شهر تهران راه‌اندازی کرده و بسیار قابل پیش‌بینی است که این سرویس در آینده‌ای نه چندان دور برای مشتریان حومه و خارج از تهران نیز راه‌اندازی خواهد شد.
البته که مشتریان این حوزه نباید نگران باشند چون سفارش آن‌ها نیز در سریع‌ترین زمان ممکن به دستشان خواهد رسید، به این صورت که کالای خریداری شده در همان روز و تا آخر وقت اداری پردازش شده و به روش‌های زیر به دست مشتری می‌رسد:


     - پست پیشتاز (سراسر کشور) : با توجه به پوشش سراسری شبکه ملی پست، این شیوه به مشتریان توصیه می‌شود. در این روش کالای مورد نظر حدودا 48 ساعت پس از تایید، به دست مشتری می‌رسد.

     دلیل محبوبیت سرویس ارسال پست پیشتاز چیست؟
          - دارای بسته بندی شکیل و مقاوم در برابر ضربه
          - دارای قابلیت پیگیری و رصد کردن کالای سفارش داده شده
          - تا سه مرحله ارسال درب منزل (در صورتی که مشتری در منزل حضور نداشته باشد کالای سفارش داده شده مفقود نشده و تا سه مرحله مجددا ارسال می‌شود)

     - تیپاکس : در این روش، کالای مورد نظر حدودا 48 ساعت پس از تایید، به دست مشتری می‌رسد. البته که ابتدا به مراکز استان و شهرهایی که دارای دفاتر تیپاکس هستند تحویل داده شده و سپس از طریق مامور تیپاکس به دست مشتری می‌رسد.

     - باربری : در صورتی که سفارش مشتری به لحاظ ابعاد و حجم، بزرگ بوده و یا وزن سنگینی داشته باشد ارسال کالا از طریق باربری‌های مجاز انجام خواهد شد که تحویل سفارش با توجه به محدوده جغرافیایی ممکن است 24 تا 72 ساعت پس از تایید سفارش، به مشتری برسد.

     - پایانه : برخی کالاها به درخواست خود مشتری که تاکید دارد سریع‌تر کالای خود را تحویل بگیرد از طریق پایانه‌های اتوبوس و ترمینال ارسال می‌شوند که تحویل آن بستگی به زمان حرکت اتوبوس دارد.

     - فرودگاه : این سرویس برای مشتریانی که برای دریافت کالا عجله دارند فعال می‌باشد که کالای خریداری شده بوسیله پیک موتوری تحویل فرودگاه می‌شود. فقط در برخی از کالاها مانند مادربرد به دلیل قوانین حمل و نقل هوایی باید باتری مادربرد از بسته بندی خارج شود. برای استفاده از این سرویس حتما با پشتیبانی تاپ رایان تماس برقرار کنید.* نکته : دقت داشته باشید که تحویل کالای خریداری شده فقط به کاربر عضو شده در سایت تاپ رایان و با ارائه اصل کارت ملی امکان پذیر خواهد بود. در صورتی که کالای خریداری شده متعلق به شخص ثالث می‌باشد و قرار است به او هدیه شود لطفا پس از ثبت سفارش با کارشناسان فروش تماس حاصل کرده و اطلاع رسانی کنید.

با توجه به اینکه مشتریان حساسیت خاصی برای نحوه ارسال سفارشات خود دارند، مجموعه تاپ رایان در صدد آن است که تجربه لذت بخشی از خرید اینترنتی را به مشتری خود تقدیم کند به همین خاطر این حساسیت مشتری حتما در روش‌های ارسال مرسوله لحاظ شده است.