مانیتور 32 اینچ ال جی مدل 32UN500-W (60هرتز)
LG 32UN500-W 32inch 4k 4ms 60Hz VA Monitor
  • کاربری: اداری ، عمومی ، طراحی ، خانگی
  • نوع صفحه نمایش: تخت
  • اندازه صفحه نمایش: 32 اینچ
  • نرخ تازه‌سازی: 60 هرتز
  • رزولوشن: 3840x2160 (4K UHD) پیکسل
  • نوع پنل صفحه نمایش: VA
  • زمان پاسخگویی: 4 میلی ثانیه
متاسفانه کالا در حال حاضر موجود نیست.
نظرات کاربران + افزودن نظر
مشخصات ظاهری:
نوع صفحه نمایش
تخت
اندازه صفحه نمایش
32 اینچ
کاربری:
کاربری
اداری
عمومی
طراحی
خانگی
صفحه نمایش:
نرخ تازه‌سازی
60 هرتز
رزولوشن
3840x2160 (4K UHD) پیکسل
نوع پنل صفحه نمایش
VA
شدت روشنایی
350 nits
قابلیت های نمایشگر
Anti Glare
کنتراست
3000:1
زمان پاسخگویی
4 میلی ثانیه
زاویه دید افقی
178°
زاویه دید عمودی
178°
تعداد رنگ قابل نمایش
1.07 بیلیون
صدا:
بلندگو
2x 5W