بنر هدر تخفیفات بنر هدر تخفیفات
  • ۸۵۶ بازدید
  • زمان مطالعه: ۳ دقیقه
  • ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ ۱۳:۴۱

ویدئوی در انتظار یک کهکشانی جدید خبر از معرفی Galaxy S21 می دهد!

ویدئوی در انتظار یک کهکشانی جدید خبر از معرفی Galaxy S21 می دهد!


سری Galaxy S21 زودتر از زمان معمول رونمایی می شود، اگر چه تاکنون ویدیوی تبلیغاتی رسمی از معرفی این محصول منتشر نشده است، اما کلیپ کوتاه 30 ثانیه ای با عنوان "در انتظار یک کهکشانی جدید" انتشار یافته است که یک بازسازی عالی از سیر تکامل طراحی سری S سامسونگ است. این ویدیو در حال حاضر به عنوان "لیست نشده" در کانال سامسونگ آمریکا ارسال شده است. 

با توجه به اطلاعات دقیقی که قبلا فاش شد، Galaxy S21 Ultra دارای یک دوربین پریسکوپی تاشو با زوم 10 برابر و یک لنز تله استاندارد با زوم 3 برابر خواهد بود. جزئیات مربوط به Galaxy S21 و S21 پلاس نیز به بیرون درز کرده است که نشان می دهد این تلفن ها از دوربین 64 مگاپیکسلی و بزرگنمایی دیجیتال استفاده می کنند. این تیزر متحرک به رنگ بنفش رنگ آمیزی شده است که به نظر می رسد رنگ نسل S21 باشد. 

MySmartPrice گزارش می دهد که رویداد معرفی S21 برای 14 ژانویه سال 2021 میلادی، ساعت 3 (GMT) برنامه ریزی شده است. سامسونگ در CES و تاریخ 6 ژانویه 2021 میلادی رویدادی را برنامه ریزی کرده است، اما این رویداد بیشتر به تجهیزات الکترونیکی خانگی اختصاص خواهد داشت. اما انتظار تقریباً به پایان رسیده است. سامسونگ در چین پیش سفارش S21 را می پذیرد، همچنین می توانید از سامسونگ آمریکا برخی از لوازم جانبی این دستگاه را رزرو کنید (50 دلار برای لوازم جانبی آن).

نسخه سامسونگ S21 ایالات متحده یک پیشنهاد بسیار عالی دیگر را نیز به شما ارائه می نماید در آن آمده است دوره پیش خرید در نیمه شب 28 ژانویه به پایان می رسد، که تقریباً به معنای آغاز فروش پرچمداران S21 قبل از پایان ژانویه 2021 میلادی است.

در لینک زیر، می توانید ویدئوی رسمی سامسونگ با عنوان "در انتظار یک کهکشانی جدید" را مشاهده فرمایید.


دیدگاه های کاربران
دیدگاه شما
مشاهده بیشتر