پاور گرین فول ماژولار 1300 وات GP1300B-EDGE ATX v3.1
Green GP1300B-EDGE 1300W ATX v3.1 80Plus Platinum Full Modular Power Supply
  • حداکثر توان: 1300وات
  • نوع کاربری: گیمینگ ، عمومی
  • نوع پاور: فول ماژولار
  • نورپردازی: ندارد
  • فرم فاکتور: ATX12V V3.1
  • راندمان مصرف انرژی: 92.5 درصد
  • نوع راندمان مصرف انرژی: 80PLUS Platinum
انتخاب رنگ و گارانتی محصول
۰% تومان
۵۳,۱۸۰,۰۰۰
۵۳,۱۸۰,۰۰۰
درخواست خرید عمده و قیمت همکار
۰% تومان
۲ نظرات کاربران + افزودن نظر
محصول انتخابی شما:
مشخصات اصلی:
حداکثر توان
1300وات
نوع پاور
فول ماژولار
فرم فاکتور
ATX12V V3.1
مشخصات ظاهری:
نورپردازی
ابعاد
86x150x160 میلی متر
کاربری:
نوع کاربری
گیمینگ
عمومی
مشخصات فنی:
تعداد فن
1
راندمان مصرف انرژی
92.5 درصد
نوع راندمان مصرف انرژی
80PLUS Platinum
عمر مفید
اتصالات:
تعداد پین
24 پین
کانتکتور پردازنده
12V 4+4 Pin 3 عدد
کانکتور مادربرد
1x(20+4)24-pin
کانکتور SATA
12
کانکتور PCIe
6 * PCI-E/6+2-Pin
سایر مشخصات:
کانکتور PCIe 16 پین
مشاهده بیشتر
نقد و بررسی
در ادامه به بررسی برخی از ویژگی ها و امکانات پاور گرین مدل GP1300B-EDGE رسیدگی میکنیم :
  • مناسب بر کاربردهای گیمینگ، سرور و استفاده به صورت 24/7
  • عملکرد بدون فن (Fanless) تا حداکثر %35 توان نامی خروجی
  • قابلیت ارائه حداکثر توان خروجی حتی در دمای محیط حداکثر 50C
  • راندمان مصرف انرژی (Efficiency) مطابق با گواهینامه 80Plus Platinum
  • برخورداری از ماسفت های فوق‌العاده پربازده Low-RDS در بخش مبدل های DC-DC
  • دارای 3 کانکتور 8Pin E-ATX جهت پشتیبانی از مدرن ترین پلتفرم های سرور و دسکتاپ
  • طراحی مدار Cable-less Design جهت کاهش خطاهای تولید و افزایش خلوص ولتاژهای خروجی
  • مجهز به کانکتورهای (HCS (High Current System با روکش طلا و قابلیت عبور %150 جریان بیشتر
مشاهده بیشتر
پرسش و پاسخ
دیدگاه های کاربران (۳)
محمد مهدی جزیرئیان (۴ آبان ۱۴۰۳)
۱
سلام، H+ هست
ارسال پاسخ
رضا عسگرزاده (۱۸ شهریور ۱۴۰۳)
۵
سلام کابل سوکت 16 پین، H+ هست یا H++ ؟
ارسال پاسخ
پاسخ اپراتور (۱۴۰۳/۰۶/۱۸ ساعت ۱۳:۵۴)
با سلام و احترام. H++
دیدگاه شما
کالاهای مرتبط
ASUS TUF Gaming 1000W (ATX 3.0) Gold Full Modular Power Supply
۳۲,۰۰۰,۰۰۰۷%
۲۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
FSP Hydro G PRO 1200W ATX 3.0 & PCIe 5.0 (Gen 5) 80 Plus Gold Full Modular Power Supply