بنر هدر تخفیفات بنر هدر تخفیفات
  • ۵۳۱ بازدید
  • زمان مطالعه: ۲ دقیقه
  • ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ ۱۳:۲۷

انتشار رایگان Dying Light 2 برای دارندگان PS5

انتشار رایگان Dying Light 2 برای دارندگان PS5

دارندگان نسخه پلی استیشن ۴ بازی Dying Light 2 نسخه نسل نهمی این بازی را بطور رایگان دریافت می‌کنند.

اما امکان بازی میان پلتفرمی و میان نسلی بهنگام عرضه در دسترس نخواهد بود.

تکلند تایید کرد که آپدیت نسل نهمی بازی به صورت رایگان در اختیار بازی کنندگان پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۴ پرو قرار خواهد گرفت.

همچنین این بازی از قابلیتSmart Delivery مایکروسافت هم بهره می‌برد، یعنی صاحبان نسخه اکس باکس وان این بازی قادرند که آن را بر روی اکس باکس سریز اکس یا اس خود بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی بازی کنند. در کنار تایید این خبر، این استودیو اعلام کرد که تجربه کوآپ میان پلتفرمی و میان نسلی بازی بهنگام عرضه در دسترس نخواهد بود. اما کاربران فروشگاه های استیم و اپیک گیمز می‌توانند با یکدیگر به تجربه بازی از ابتدای عرضه بپردازند.

بجز مرحله ابتدایی بازی، تمامی آن از قابلیت کوآپ بهره می‌برد، و تمامی جوایز و پیشرفت کسب شده توسط بازیکنان در هر دور بازی برای همیشه به آنان تعلق می‌گیرد. تصمیمات مهم داستان بازی در حالت کوآپ با رأی گیری از تمام بازیکنان نمایش داده می‌شود، اما این میزبان بازی است که تصمیم نهایی را می‌گیرد. در همین لحظه، این بازی در لیست بازی‌های مورد انتظار سه میلیون از کاربران استیم قرار دارد، که اگر تمامی این افراد بازی را تا روز چهارم فوریه خریداری کنند، با توجه به فروش بازی بر روی دیگر پلتفرها، این بازی به یکی از پرفروش ترین بازی های اخیر تبدیل می‌شود.

این بازی همچنین از طریق Switch Cloud در دسترس دارندگان کنسول نینتندو سوئیچ خواهد بود.

امیدواریم که نسخه دوم این بازی هم مانند نسخه اول خود طرفداران این سبک را راضی کند.


رفرنس: VG247
دیدگاه های کاربران
دیدگاه شما
مشاهده بیشتر