بنر هدر تخفیفات بنر هدر تخفیفات
  • ۸۱۹ بازدید
  • زمان مطالعه: ۲ دقیقه
  • ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ ۱۷:۲۰

رایگان شدن بازی Battlefiled 2042

رایگان شدن بازی Battlefiled 2042

پس از فروش ناامیدکننده بتلفیلد ۲۰۴۲، EA رایگان کردن این عنوان را در نظر دارد.

طبق گزارشات رسیدهEA قصد دارد بخش‌هایی از این عنوان را برای کسب درآمد به صورت رایگان عرضه کند. اوضاع برای DICE, سازنده بتلفیلد ۲۰۴۲ خوب پیش نمی‌رود. بر اساس اطلاعات جدید یک اینسایدر ناشر بازی یعنی EA، علاقه‌مند است راه عناوین رایگان را در پیش بگیرد.

بر کسی پوشیده نیست که بتلفیلد ۲۰۴۲ تبدیل به آن چیزی که EA از آن انتظار داشت، نشد. با وجود تلاش DICE برای رفع مشکلات تکنیکی بازی، این بازی همچنان با مشکل کمبود محتوا نسبت به نسخه‌های پیشین مجموعه رنج می‌برد. این نسخه بسیاری از بازیکنانش را نا امید کرده است و بسیاری از آنها بازی را رها کرده‌اند. تعداد بازیکنان این عنوان بر روی استیم کمتر از نسخه پنجم و حتی کمتر از بتلفیلد ۱ است.

در اولین اظهارات DICE در سال جدید هیچ اشاره ای به حل مشکلات طراحی و یا محتویات و نقشه راه آینده بازی مشاهده نشد. بر اساس جزئیات فاش شده توسط تام هندرسن، دلیل این امر شفاف نبودن مسیر بازی در آینده در داخل استودیو می‌باشد. در یک گفتگوی ویدئویی در مورد وضعیت DICE، تام هندرسن اظهار کرد که EA رایگان کردن بخشی از بازی را در نظر دارد. در این مقطع مشخص نیست که کدام بخش رایگان خواهد شد، هر چند که بخش‌های پورتال و هازارد زون ( Hazard zone ) محتمل‌تر هستند. بنابر گزارش منتشر شده احتمال رایگان شدن پورتال بیشتر است، زیرا هازارد زون تنها چندصد بازیکن در روز دارد، در نتیجه توانایی متقاعد کردن مخاطبین برای نسخه کامل را نخواهد داشت.

به گفته هندرسن گزارش مالی EA که در تاریخ اول فوریه برگزار می‌شود می‌تواند اطلاعات جدیدی را در اختیار ما قرار دهد، البته اگر EA به نتیجه‌ای رسیده باشد.

بعنوان یکی از طرفداران این سری امیدوارم که به هر نحوی دوباره شاهد اوج‌گیری این شوتر نظامی پرطرفدار در آینده‌ای نزدیک باشیم.


رفرنس: VG247
دیدگاه های کاربران
دیدگاه شما
مشاهده بیشتر