بنر هدر تخفیفات بنر هدر تخفیفات
  • ۸۱۳ بازدید
  • زمان مطالعه: ۳ دقیقه
  • ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ ۲۳:۴۵

Samsung Galaxy Z Fold3 ممکن است صفحه نمایش بیرونی کوچکتری نسبت به نسل قبل داشته باشد

 Samsung Galaxy Z Fold3 ممکن است صفحه نمایش بیرونی کوچکتری نسبت به نسل قبل داشته باشد


بر اساس شایعات جدید، Galaxy Z Fold3 یعنی گوشی تاشوی آینده سامسونگ ممکن است یک صفحه نمایش بیرونی باکیفیت و مستقل داشته باشد، بسیار کوچکتر از صفحه نمایش قبلی. اگر این شایعه درست باشد، این دستگاه دارای صفحه نمایش 5.4 اینچی با رزولوشن 8162260* خواهد بود. این دقیقاً همان وضوح صفحه بیرونی Galaxy Z Fold2 است، فقط در یک نمایشگر بسیار کوچکتر. البته امیدواریم که این مشخصات فقط یک اشتباه تایپی باشد و نمایشگر بیرونی این گوشی 6.4 اینچ باشد.

بجز اندازه صفحه بیرونی Z Fold3 که تاکنون نشنیده ایم  بقیه  مشخصات کاملاً با آنچه شنیده ایم و به بیرون درز کرده است، مطابقت دارد. با توجه به اینکه Fold2 دارای یک صفحه نمایش خارجی 6.23 اینچی است و انتظار می رود Fold3 صفحه داخلی خود را از 7.6 اینچ به 7.7 اینچ برساند، منطقی است که می تواند یک نمایشگر بیرونی کمی بزرگتر را نیز در پنل پشتی خود جای دهد.

همچنین این شایعات در جزئیاتی از تولیدکنندگان صفحه نمایش تاشو امسال ارائه می دهد، بیان می کند که سامسونگ از Samsung Display ، هم برای Fold3 و هم برای Z Flip3 استفاده می کند. ظاهراً این مدل یعنی Z Flip3 نیز یک صفحه نمایش 6.8 اینچی داخلی دارد و یک صفحه بیرونی 1.9 اینچی. تأمین کننده هواوی برای Mate X2 شرکت BOE است. هم برای پنل های داخلی و هم برای پنل های خارجی. در حالی که دستگاه آینده اوپو دارای یک صفحه نمایش داخلی 7.1 اینچی از سامسونگ دیجیتال و یک صفحه نمایش بیرونی 1.5-2 اینچی از BOE است. vivo همان مسیر را با تأمین کنندگان طی می کند، فقط صفحه نمایش داخلی قابل تاشو سامسونگ 8 اینچی و صفحه خارجی 6.5 اینچی ساخته BOE است. سرانجام، Mi Mix Fold شیائومی ترکیبی از تأمین کنندگان صفحه داخلی خود را دارد ( تامین نمایشگرها بین Samsung Display و TCL China Star Optoelectronics تقسیم شده است). در حالی که صفحه نمایش خارجی آن فقط از TCL CSOT تهیه می شود. همچنین شنیده می شود که Oppo برنامه ارائه یک گوشی تاشو اضافی دارد که تا پایان سال عرضه می شود و این مدل با صفحه نمایش 8 اینچی ارائه خواهد شد.


دیدگاه های کاربران
دیدگاه شما
مشاهده بیشتر