گیف عید تا عید گیف عید تا عید
فیلترهای اعمال شده حذف فیلترها

کارت گرافیک RTX 3080

مرتب سازی
ASUS TUF-RTX3080TI-O12G-GAMING LHR GDDR6X Graphics Card
۵۸,۰۰۰,۰۰۰۳%
۵۶,۷۰۰,۰۰۰ تومان
۸۸ کالا

کارت گرافیک RTX 3080

کارت گرافیک سری RTX 3080

کارت گرافیک سریRTX3080  چه ویژگی‌هایی دارد؟ قیمت کارت گرافیک سری  RTX3080چقدر است؟ بهترین روش خرید  RTX3080چیست؟ چرا خرید گرافیک 3080 افزایش پیدا کرده است؟ سریع‌ترین روش دسترسی به لیست قیمت گرافیک 3080 چیست؟ بهترین فروشگاه آنلاین جهت خرید کارت گرافیک RTX 3080 کجاست؟ و چگونه می‌توانیم به ویژگی‌ها و جزئیات کارت گرافیک سریRTX3080  دسترسی پیدا کنیم؟

اگر شما هم به دلیل نیازکاری به کارت گرافیک فوق‌العاده قوی و عالی نیاز دارید و اگر بحث قیمت محصول برای شما حائز اهمیت است پس تا انتهای مدت همراه ما باشید.

 در طول متن تمام جزئیات کارت گرافیک سری RTX3080 را بررسی خواهیم کرد و بهترین و معتبرترین فروشگاه آنلاین را جهت خرید این محصول معرفی می‌کنیم. 

 

بررسی ویژگی کارت گرافیک سریRTX 3080

عرضه کارت گرافیک سری RTX3080 به بازار سبب ایجاد تحولات اساسی شده است. درواقع عملکرد عالی این سری از کارت‌های گرافیک، نسبت به سری قبلی باعث توجه ویژه کاربران شده است. شما در صورت استفاده از کارت گرافیک سری RTX3080 می‌توانید بازی‌های 4K را به‌راحتی انجام دهید و اگر جز کسانی هستید که برای گیمینگ یا برای کارهای تخصصی به دنبال سرعت می‌گردید و می‌خواهید از یک کارت گرافیک فوق‌العاده عالی استفاده کنید، در این صورت خرید کارت گرافیک سری RTX3080 می‌تواند یک گزینه فوق‌العاده عالی باشد.

 

عملکرد فوق‌العاده عالی کارت گرافیک سری  RTX3080سبب شده است تا تمام نگرانی‌های کاربران در رابطه با بحث قدرت پردازش بالا برطرف گردد. درواقع امکان استفاده از این کارت‌های گرافیک برای افرادی که تایم زیادی در طول روز را مشغول به انجام کارهای تخصصی و یا گیمینگ هستند به راحتی وجود دارد، و خیلی راحت می‌توان جهت انجام بسیاری از بازی‌ها بعد از سالیان دراز نیز بر روی این کارت‌های گرافیک حساب کرد.  و از طرفی بحث مناسب بودن  قیمت این محصول نیز سبب جلب توجه مشتریان شده است و به‌گونه‌ای وجود عرضه‌کنندگان معتبر سبب گردیده است تا امکان دسترسی به کارت گرافیک سری  RTX3080اورجینال باقیمت مناسب و همراه با گارانتی به‌راحتی امکان‌پذیر گردد.

 

هنگام خرید کارت گرافیک سری RTX 3080  باید به چه مواردی دقت کنیم؟

خوشبختانه محدوده قیمت کارت گرافیک سری RTX3080 متفاوت بوده و امکان خرید برای بسیاری از افراد با بودجه‌های متفاوت امکان‌پذیر است. درواقع امروزه مهم‌ترین مزیت محصولات برندهای معتبر این است که یک محصول با مدل‌های مختلف و ویژگی‌های متفاوت و همچنین قیمت‌های گوناگون به‌راحتی قابل دسترسی است، درنتیجه محدودیتی در رابطه با دسترسی به قطعات دیجیتالی اورجینال برای مشتریان وجود ندارد و تمام افراد با هر نوع خواسته‌ای به‌راحتی می‌توانند با حداقل بودجه به بهترین محصولات موجود در بازار دسترسی پیدا کنند.

کارت گرافیک سری RTX3080 نیز در مدل‌های مختلف با ویژگی‌های متفاوت و همچنین قیمت گوناگون به‌راحتی قابل دسترسی است و شما از طریق فروشگاه آنلاین تاپ رایان به‌راحتی می‌توانید به بهترین مدل  این محصول برحسب نیاز کاری و یا شخصی دسترسی پیدا کنید.

 

بررسی جزئیات کارت گرافیک سریRTX 3080

در بحث خرید کارت گرافیک سری  RTX3080توجه به سری چیپست محصول است که  دارای دسته بندی‌های مختلف بوده و به‌راحتی از طریق فروشگاه آنلاین تاپ رویان می‌توانید سری مدنظر را انتخاب نمایید. از مهم‌ترین گزینه‌های دیگر در بحث خرید کارت گرافیک سری  RTX3080توجه به مقدار حافظه کارت گرافیک است که این مورد فوق‌العاده حافظه متغیر بوده و همیشه تمام مشتریان خواهان خرید محصولی با حافظه بالا هستند که این گزینه می‌تواند بین 1 گیگ تا ۴۸ گیگابایت متغیر باشد که شما به‌راحتی برحسب نیاز خود می‌توانید مناسب‌ترین گزینه را انتخاب نمایید. همچنین توجه به نوع حافظه استفاده‌شده در بحث ساخت کارت گرافیک سری  RTX3080حائز اهمیت بوده و هم باید موردتوجه قرار بگیرد.

که معمولاً حافظه استفاده شده در هنگام تولید کارت گرافیک سری  RTX3080متفاوت بوده و فروشگاه آنلاین تاپ رایان نیز به‌راحتی می‌توانید از حافظه مورد نظر را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که باس رابط در کارت گرافیک سری RTX3080 می‌تواند بین ۶۴ بیت تا ۳۸۴ بیت متغیر باشد که حتماً باید هنگام خرید به این موضوع نیز توجه گردد. و از موارد بسیار مهم تعداد فن‌های موجود در کارت گرافیک است که می‌تواند به‌صورت 3 فن، 2 فن، 1 فن و یا بدون فن باشد، که اکثر افرادی که تایم زیادی در طول روز را مشغول به انجام گیمینگ و کارهای فوق‌العاده تخصصی مانند برنامه‌نویسی، گرافیک و تدوین هستند همیشه خواستار خرید کارت گرافیکی با تعداد فن بالا هستند تا از این طریق بتوانند بهترین عملکرد را از محصول دریافت کنند.

که خوشبختانه مدل‌های مختلف کارت گرافیک سری  RTX3080با تعداد فن‌های متفاوت و قیمت‌های گوناگون به‌راحتی از طریق فروشگاه آنلاین تاپ رایان به‌راحتی قابل دسترسی هستند. از طرفی امروزه بحث ماینینگ به گزینه‌های بسیار پرطرفدار تبدیل شده است و بسیاری از افراد به دنبال کارهای گرافیکی بسیار قوی برای موضوع هستند که کارت گرافیک سری  RTX3080می‌تواند یک گزینه مناسب برای ماینینگ به‌حساب بیاید .درواقع مدل‌های متنوع و گوناگون کارت گرافیک سری  RTX3080با جزئیات متفاوت ویژگی‌های گوناگون سبب شده است تا یک محصول با مدل‌های متنوع برطرف‌کننده نیازهای تمام افراد در رده‌های متفاوت باشد. درنتیجه به‌راحتی از طریق یک فروشگاه می‌توان به دامنه انتخاب بسیار گسترده‌ای دسترسی پیدا کرد پس هیچ نیازی نیست تا به فروشگاه‌های بسیار زیاد در سطح شهر مراجعه کنید و اقدام به خرید محصولات تقلبی باقیمت بالا نمایید. درواقع باوجود فروشگاه آنلاین تاپ رایان ‌یک شرایط فوق‌العاده عالی و مناسب جهت خرید انواع محصولات دیجیتالی برای مردم ایجاد شده است.

یکی از نکات بسیار مهم دیگر توجه به فضای نصب مورد نیاز کارت گرافیک است که حتماً باید هنگام خرید موردتوجه قرار بگیرد، درواقع  تمام این جزئیات در بحث قیمت محصول و انتخاب مدل مناسب تأثیرگذار هستند، پس‌ باید به کوچک‌ترین و ریزترین جزئیات توجه نمایید تا بتوانید بهترین و مناسب‌ترین گزینه را برحسب بودجه مورد نظر خود انتخاب کنید، که معمولاً فضای نصب مورد نیاز بین ۱ تا ۳ اصلاحات متغیر است. از نکات دیگری که هنگام خرید کارت گرافیک سری RTX3080 باید به آن توجه گردد دقت به وجود HDMI  در محصول استهمچنین برخی از مدل‌های کارت‌های گرافیک دارایdisplay Port  بوده و همچنین توجه به وجود DVI-D , DVI-I جزوه نکات مهم دیگری است که هم حتماً باید به این موارد هم در بحث خرید کارت گرافیک دقت نمایید.

 

خرید کارت گرافیک RTX 3080 باقیمت مناسب

توجه به جزئیات و ویژگی‌های محصول، مخصوصا جزئیات محصولات دیجیتالی موجود در بازار مهم‌ترین گزینه‌ای است که باید موردتوجه قرار بگیرد. از طرفی محصولات برندهای معتبر تنها از طریق فروشگاه‌های معتبر که محصولات اورجینال را عرضه می‌کنند قابل دسترسی است. درنتیجه شما به‌راحتی و بدون نگرانی از بحث کیفیت می‌توانید سالیان دراز بدون بروز کوچک‌ترین مشکلی از محصول خریداری شده استفاده نمایید.

 

برند‌های پرطرفدار کارت گرافیک RTX 3080

شرکت‌های تولید کننده قطعات کامپیوتری مختلف اقدام به تولید کارت گرافیک RTX 3080 می‌کنند. پرطرفدارترین تولیدکنندگان کار گرافیک RTX 3080 در بازار ایران شامل موارد زیر هستند:

  • ایسوس: کارت گرافیک RTX 3080 ایسوس، در چند سری در بازار ایران موجود است و طرفداران خاص خودش را دارد.
  • ام اس آی: کارت گرافیک RTX 3080 MSI هم به عنوان محصولی از یکی از تولیدکنندگان مطرح بازار در کشورمان حضور دارد.
  • گیگابایت: کارت گرافیک RTX 3080 گیگابایت هم با عنوان یکی از با کیفیت‌ترین انواع این محصول در بازار کشورمان عرضه می‌شود.
  • دیگر برند‌های مطرح کارت گرافیک RTX 3080 عبارتند از: پلیت، اینو تری دی و زوتک.

 

بررسی قابلیت‌های پیشرفته کارت گرافیک سری  RTX 3080

وجود پردازنده ۸ نانومتری با حافظه ۱۰ گیگ در کارت گرافیک سری RTX3080سبب عملکرد فوق‌العاده عالی در این کارت‌های گرافیک شده است، دقت داشته باشید که قدرت پردازش این کارت‌های گرافیک بسیار بالا بوده و می‌تواند برای گیمرها و گزینه فوق‌العاده عالی باشد.

پس کسانی که عاشق سرعت در کار یا گیمینگ هستند به‌راحتی می‌توانند اقدام به خرید کارت گرافیک سری RTX3080کنند.

انویدیا یکی از برند های فوق‌العاده معتبر و معروف در جهان است که درزمینه تولید کارت‌های گرافیک با مدل‌های متنوع و فعالیت می‌کند که کارت گرافیک سری RTX3080از سری محصولات فوق‌العاده عالی این برند بوده و خوشبختانه به‌راحتی در کشور ما نیز این محصول قابل دسترسی است. درواقع شما به‌راحتی از طریق فروشگاه‌های آنلاین معتبری مانند تاپ رایان می‌توانید به محصولات معتبر این برند معروف با مناسب‌ترین قیمت و با گارانتی دسترسی پیدا کنید.

 

خرید اینترنتی کارت گرافیک سری  RTX3080

باید هنگام خرید کارت گرافیک  RTX 3080نهایت دقت را داشته باشید درواقع انتخاب محل خرید مطمئن و معتبر مهم‌ترین گزینه در بحث خرید یک محصول اورجینال و اصل است. متأسفانه امروزه محصولات تقلبی در بازار فوق العاده افزایش پیدا کرده است و به‌ هیچ عنوان هم امکان تشخیص اصل بودن کالا برای افراد عادی امکان‌پذیر نیست و به‌گونه‌ای یک شرایط بسیار دشوار برای مشتریان ایجاد شده است. از طرفی هم زیاد بودن مراکز عرضه آنلاین و مراکز عرضه‌ای که در سطح شهر وجود دارد سبب سردرگمی مشتریان شده است.

 چون معمولاً همیشه عرضه‌کنندگان مختلف تنها هدفشان فروش محصول است، به همین دلیل ممکن است اطلاعات اشتباهی را در اختیار مشتریان قرار بدهند، پس در مرحله اول باید توجه خاصی به مورد اعتماد بودن مرکز عرضه محصول داشته باشید درواقع همیشه مراکز عرضه معتبر و معروف هستند که محصولات اورجینال را عرضه می‌کنند و به‌گونه‌ای کیفیت محصول و قیمت مناسب است که سبب معروفیت چنین مراکزی شده است که ازجمله این مراکز می‌توان به فروشگاه آنلاین تاپ رایان اشاره کرد که به‌صورت تخصصی درزمینه عرضه محصولات اورجینال برند های معروف موجود در بازار فعالیت می‌کند.

 

مزیت‌های خرید اینترنتی خرید کارت گرافیک RTX 3080 

مهم‌ترین مزیت خرید اینترنتی انواع قطعات دیجیتالی و یا انواع لوازم دیجیتالی بحث قیمت محصول است، مخصوصاً امکان خرید محصول اورجینال باقیمت مناسب مهم‌ترین خواسته و اولویت تمام مشتریان است، درواقع به همین دلیل است که تمام مشتریان به مراکز عرضه بسیار زیادی در سطح شهر مراجعه می‌کنند و همیشه به دنبال یک محصول اورجینال باکیفیت عالی و قیمت مناسب هستند. که متأسفانه امکان خرید مطمئن در بسیاری از فروشگاه موجود در سطح شهر امکان‌پذیر نیست و معمولاً محصولات درجه 3 و تقلبی را به‌جای محصولات اورجینال به فروش می‌رسانند. و در اکثر مواقع هم بالا بودن قیمت محصول  سبب خرید اشتباه مشتریان می‌گردد چون فکر می‌کنند که بالا بودن قیمت معنای اورجینال و اصل بودن محصول است درصورتی‌که به‌هیچ‌عنوان این‌چنین نیست. چون در اکثر مواقع شرایط اقتصادی نابسامان جامعه و وجود واسطه‌ها و سودجویی افراد و مشکلاتی که در رابطه با دسترسی و خرید محصولات اورجینال برای عرضه‌کنندگان مختلف وجود دارد سبب شده است که بیشتر از 90۰ درصد مواقع بسیاری از فروشندگان اقدام به عرضه محصولات تقلبی کنند.

درصورتی‌که شما به‌راحتی می‌توانید با خرید اینترنتی  تمام این مشکلات را به‌صورت کامل برطرف کنید.خوشبختانه امکاناتی که دنیای مجازی در اختیار افراد قرار داده است باعث شده است تا تمام محدودیت‌های زمانی و مکانی در رابطه با دسترسی به یک محصول خاص به‌صورت کامل از میان برداشته شود.

 

نتیجه‌گیری

امروزه برندهای بسیار زیادی در بازار وجود دارند که انواع محصولات با مدل‌های مختلف را روانه بازار کرده‌اند و با توجه به اهمیت و ضرورت کیفیت و بروز بودن ابزارها و تجهیزات دیجیتالی در افزایش سرعت و عملکرد  افراد هنگام انجام کارهای تخصصی سبب شده است تا نیاز شدید به قطعات اورجینال با امکانات و ویژگی‌های پیشرفته و چندین برابر گرددکه خوشبختانه امروزه باوجود مراکز عرضه معتبری مانند فروشگاه آنلاین تاپ رایان امکان خرید انواع قطعات دیجیتالی و لوازم دیجیتالی اورجینال همراه با گارانتی و قیمت مناسب به‌راحتی امکان‌پذیر است.

پس اگر شما هم جزو کسانی هستید که قصد خرید انواع کارت گرافیک و یا سایر محصولات دیجیتالی مانند انواع لپ‌تاپ، موبایل، لوازم جانبی کامپیوتر و ماشین‌های اداری و یا انواع لوازم هوشمند یا قطعات کامپیوتر رادارید پس به‌راحتی می‌توانید از طریق این مجموعه فوق العاده عالی به بهترین و مطمئن‌ترین محصولات موجود در بازار همراه با گارانتی و حداقل قیمت دسترسی پیدا کنید.

 توجه داشته باشید که این مجموعه فروش باعرضه محصولات تمام برندهای معتبر موجود در بازار ایران یک شرایط فوق‌العاده عالی را برای افراد ایجاد کرده است، بدین ترتیب دیگر هیچ‌گونه نگرانی در رابطه باکیفیت و قیمت کالا وجود ندارد درنتیجه به‌راحتی می‌توانید از طریق این فروشگاه آنلاین معتبر تاپ رایان اقدام به خرید RTX3080کنید. در پایان توجه شما را به جدول مشخصات کلی کارت گرافیک RTX 3080 جلب می‌کنیم:

سری محصولکارت گرافیک RTX 3080
پردازنده گرافیکیGA 102
هسته‌ها8704
حافظه10 گیگابایت
نوع حافظهGDDR6X
تاریخ معرفی2020
مشاهده بیشتر

پرسش و پاسخ (۱)

پوریا رمضانی (۲۹ آبان ۱۴۰۱)
۵

کارت گرافیک rtx3080 ti یه جانشین خیلی خوب برای کسایی که از rtx3080 استفاده میکنن
rtx3080 ti با 1.5 برابر سرعت بیشتر نسبت به سری قبلیش ینی rtx2080 تونسته جایگاه خوبی رو بین کارت گرافیکای انویدیا کسب کنه

ارسال پاسخ
دیدگاه شما
مشاهده بیشتر

سوالات متداول

می‌توانید با داشتن کارت گرافیک RTX 3080 از بابت اجرای بیشتر بازی‌ها با رزولوشن 1440p با فریم مناسب مطمئن باشید.

فضای مورد نیاز برای نصب کارت گرافیک RTX 3080 ۳ اسلات PCI است.