پاور کامپیوتر 600 وات گرین مدل GP600A-GED V3.1
Green GP600A-GED V3.1 600W 80Plus Bronze Power Supply
  • نوع کاربری: گیمینگ ، عمومی
  • حداکثر توان: 600 وات
  • نوع پاور: غیر ماژولار
  • نورپردازی: ندارد
  • فرم فاکتور: ATX PS2 ، ATX v3.1
  • راندمان مصرف انرژی: 87 درصد
  • نوع راندمان مصرف انرژی: 80Plus Bronze
متاسفانه کالا در حال حاضر موجود نیست.
نظرات کاربران + افزودن نظر
مشخصات اصلی:
حداکثر توان
600 وات
نوع پاور
غیر ماژولار
فرم فاکتور
ATX PS2
ATX v3.1
مشخصات ظاهری:
نورپردازی
ابعاد
86x150x140 میلی‌متر
کاربری:
نوع کاربری
گیمینگ
عمومی
مشخصات فنی:
راندمان مصرف انرژی
87 درصد
نوع راندمان مصرف انرژی
80Plus Bronze
عمر مفید
100.000 ساعت
اتصالات:
کانتکتور پردازنده
2 * 12V 4+4 Pin